Opera Wrocławska

Aktualności

20
czerwca

Opera Wrocławska celebruje Święto Muzyki wyjątkowym koncertem

W środę 21 czerwca wieczorem warto zatrzymać się przed gmachem opery przy ul. Świdnickiej. Na ten wieczór artyści zaplanowali wyjątkowy koncert, z myślą o szerokim gronie melomanów: miłośników arii i śpiewu chóralnego, a także wielbicieli sztuki baletu. Program niemal do ostatnich chwil ma pozostać niespodzianką.

To jedna z najważniejszych dat w naszym operowym kalendarzu i wydarzenie, do którego przygotowujemy się od kilku miesięcy - podkreśla Izabela Kurc-Kuriata, p.o. Dyrektora Opery Wrocławskiej. - Program wieczoru jest wypełniony wyjątkowymi występami naszych wybitnych solistów. Święto Muzyki z Operą Wrocławską to okazja do spędzenia wieczoru ze sztuką, integracji i przede wszystkim wspólnej, radosnej celebracji. Przed nami magiczna, rozśpiewana i roztańczona letnia noc. Bądźcie Państwo z nami!

Nad realizacją koncertu czuwają Adam Banaszak - kierownik muzyczny, Anna Grabowska - Borys - kierownik chóru oraz Małgorzata Dzierżon - kierownik baletu. Muzyka z gmachu Opery Wrocławskiej popłynie w przestrzeń uliczną w środę 21 czerwca w godzinach 21-22. Wstęp na wydarzenie jest bezpłatny.