SPONSORZY

SPONSOR STRATEGICZNY OPERY WROCŁAWSKIEJ

KGHM - zajmuje się wydobyciem i przetwórstwem cennych surowców naturalnych. Jego sercem jest największe w Europie złoże rudy miedzi zlokalizowane w południowo-zachodniej Polsce. Dzięki bogatemu doświadczeniu, otwartości i stałemu podnoszeniu kompetencji firma zbudowała unikalną kulturę współdziałania i osiągnęła wysoką pozycję na arenie międzynarodowej.

PARTNER OPERY WROCŁAWSKIEJ

Totalizator Sportowy - Totalizator Sportowy jest jedną z najbardziej rozpoznawalnych i zasłużonych polskich spółek. Działa nieprzerwanie od ponad 63 lat. Spółka powstała by gromadzić środki, z których finansowano remonty i budowy obiektów oraz urządzeń sportowych. Później do zadań Totalizatora Sportowego doszło też przekazywanie funduszy na szeroko rozumianą kulturę narodową. Dziś spółka jest jednym z najważniejszych filarów wspierających te dwie dziedziny życia społecznego.

SPONSORZY

PKO Bank Polski to największy bank uniwersalny w tej części Europy. Jest liderem nowoczesnej bankowości, dla którego oprócz zapewnienia najlepszej oferty finansowej polskim rodzinom i firmom, ważne są także wartości i tradycje. Jako instytucja odpowiedzialna społecznie, bank angażuje się w działania i wydarzenia przypominające o polskich osiągnięciach, tożsamości narodowej i dziedzictwie kulturowym.
Bank jest jednym z największych w kraju mecenasów sztuki i promotorów dokonań artystycznych.
Od lat wspiera instytucje kultury, aby mogły rozwijać się w sposób nieskrępowany, zapewniając szerokiej widowni repertuar na najwyższym poziomie.

Mecenas wydarzenia „Koncert arii nieznanych”

PKN Orlen - Zintegrowany koncern multienergetyczny, prowadzący działalność w Europie Środkowej i Kanadzie. Zapewnia energię i paliwa ponad 100 milionom Europejczyków, a ich zaawansowane produkty dostępne są w blisko 90 krajach na 6 kontynentach.

Konsekwentnie budują pozycję regionalnego lidera transformacji energetycznej, wdrażając czyste, przyjazne środowisku technologie oraz energetykę opartą o nisko- i zeroemisyjne źródła wytwarzania. Ich działania podporządkowane są realizacji strategii osiągnięcia neutralności emisyjnej do 2050 roku.

PARTNERZY