Opera Wrocławska

Informacje o biletach

Sprzedaż biletów w kasie

Kasa biletowa otwarta jest od poniedziałku do soboty w godzinach 12:00-19:00. Niedziela: dwie godziny przed spektaklem.

Zakup karty podarunkowej

Informujemy o możliwości zakupu kart podarunkowych do Opery Wrocławskiej. Taka karta będzie doskonałym prezentem dla bliskiej osoby, w ramach podziękowania, na wszelkie okazje!Kartę podarunkową można kupić i zrealizować tylko w kasie biletowej Opery. Minimalna kwota zasilenia karty to 100 zł. Karta jest ważna rok od momentu jej wydania - w tym czasie można wielokrotnie ją zasilać. Przed realizacją środków na karcie w Operze prosimy o kontakt z Działem Obsługi Widzów w celu wcześniejszej rezerwacji miejsc na spektakl.

Zakup biletów online

Zakup biletów online jest możliwy przy użyciu strony internetowej Opery Wrocławskiej, po wybraniu konkretnego wydarzenia w zakładce Repertuar i kliknięciu przycisku Kup bilet. Płatności internetowe za kupowane bilety obsługiwane są przez operatora, firmę PayU.

Rezerwacja biletów

Rezerwacji biletów można dokonać telefonicznie, dzwoniąc pod numer +48 71 370 88 80 oraz +48 507 088 997. Szczegółowe zasady dotyczące rezerwacji indywidualnych i grupowych opisane są w Regulaminie rezerwacji i sprzedaży biletów w Operze Wrocławskiej.

Faktury

Dla podmiotów gospodarczych dokonujących zakupu biletów wystawiamy faktury VAT. Istnieje także możliwość wystawienia faktury dla klientów indywidualnych (do 3 miesięcy od wydania paragonu). Do wystawienia faktury niezbędny jest paragon fiskalny wydany w kasie.

Widzowie dokonujący zakupu biletów przez internet, aby otrzymać fakturę, powinni wybrać jako formę potwierdzenia płatności opcję: Chcę fakturę VAT.