Informacje o biletach

Sprzedaż biletów

Bilety na spektakle w Operze Wrocławskiej można zakupić w Kasie Opery.

Poniedziałek - sobota: 12:00 - 19:00 (przerwa 15:15-15:30)
Niedziela: 11:00 - 18:00 (przerwa 15:15-15:30)
Na 60 minut przed rozpoczęciem spektaklu Kasa sprzedaje bilety tylko na bieżące przedstawienie.

Płatność

Płatności za bilety można dokonać na trzy sposóby:

cash

Płatność gotówką

card

Płatność kartą
płatniczą

transfer

Przelew krajowy
lub zagraniczny

Szczegóły przelewu

W tytule przelewu prosimy o wpisanie nazwiska (bądź nazwy instytucji), na które została założona rezerwacja oraz daty i tytułu spektaklu. Wykupione w ten sposób bilety można odebrać w kasie Opery po upływie 2 dni roboczych od momentu dokonania przelewu lub bezpośrednio przed spektaklem.

Przelew krajowy

Wcześniej zarezerwowane bilety można opłacić również przelewem na konto Opery Wrocławskiej

Przelewy tradycyjne i przekazy pieniężne realizowane są na indywidualne subkonta bankowe obsługiwane przez operatora płatności firmę PayU. 

Dla każdego Zamówienia generowany jest indywidualny numer rachunku bankowego. W celu realizacji przelewu tradycyjnego należy kliknąć link „ZAPŁAĆ”, znajdujący się w mailu potwierdzającym złożenie zamówienia lub w historii zamówień Państwa konta w naszym systemie sprzedaży biletów i postępować zgodnie z instrukcjami systemu PayU. Każda forma płatności inna niż on-line musi zostać wykonana najpóźniej na 4 dni przed upływem terminu ważności zamówienia. 

Przelew zagraniczny
W przypadku przelewu zagranicznego niezbędne będzie podanie następujących danych: IBAN PL + NUMER INDYWIDUALNEGO RACHUNKU WYGENEROWANY DLA ZAMÓWIENIA BIC (Swift)

Rezerwacja i odbiór

Rezerwacji biletów można dokonać telefonicznie pod numerami:

Dział Promocji i Obsługi Widzów
(pon. - pt. 8.00-16.00)
Kasa biletowa
(pon.-sob. 12:00-19:00, niedz. 11:00-18:00)
Rezerwacja grupowa wymaga pisemnego potwierdzenia i musi być wykonana z wykorzystaniem Formularza zamówienia biletów grupowych. Klienci indywidualni odbierają bilety opłacone przelewem za okazaniem dokumentu tożsamości lub potwierdzenia przelewu. Klienci instytucjonalni powinni przedłożyć potwierdzenie przelewu lub upoważnienie do odbioru biletów wystawione przez daną instytucję.

Anulowanie rezerwacji

Rezerwacje biletów nieopłacone do wyznaczonego czasu zostaną anulowane bez wcześniejszego powiadomienia.

Faktury na bilety

Istnieje możliwość wystawienia FAKTURY VAT również dla klientów indywidualnych. Faktury wystawiamy dla firm do 15. kolejnego miesiąca, dla osoby prywatnej do 3 miesięcy od wydania paragonu. Do wystawienia faktury niezbędny jest paragon fiskalny wydany w kasie.