Opera Wrocławska

Aktualności

20
grudnia

Komunikat

Drodzy Widzowie,
w związku z wprowadzonymi obostrzeniami sukcesywnie kontaktujemy się z osobami, które kupiły bilety na wydarzenia w naszej operze w terminie od 1 grudnia.
Bardzo dziękujemy za zrozumienie, współpracę i Wasz wspaniały odzew na nasze maile i telefony w sprawie certyfikatów COVID. Jesteście niezawodni <3

Wcześniejszy kontakt z Wami pozwala nam, jeszcze zanim przyjdziecie do opery na spektakl, dokładnie obliczyć limity i mieć pewność, że bez przeszkód będziecie mogli cieszyć się przedstawieniem.
Przypominamy, że zgodnie z rozporządzeniem Rady Ministrów limit miejsc na widowniach teatralnych wynosi 30%.

Limit nie obowiązuje osób, które przed wejściem okażą:
- unijny certyfikat COVID
- zaświadczenie o szczepieniu
- negatywny wynik testu
- zaświadczenie o powrocie do zdrowia po przebytym COVID-19

Bardzo prosimy Was o zaglądanie do skrzynek mailowych, które podaliście w trakcie zakupu biletów i kontakt z nami w odpowiedzi na mail z adresu bezpieczenstwo@opera.wroclaw.pl jeszcze przed spektaklem. Będziemy wdzięczni, jeśli zrobicie to najwcześniej, na ile to możliwe. 

Jeśli kupiliście bilet i nie dostaliście jeszcze maila od nas, zrobicie nam fantastyczny prezent świąteczno-noworoczny wysyłając do nas wiadomość na ten sam adres bezpieczenstwo@opera.wroclaw.pl z informacją o tym, że limit Was obowiązuje lub macie odpowiednie dokumenty zwalniające Was z limitu.

Dzięki współpracy możemy wspólnie przeżywać wspaniałe emocje, co pokazał miniony tydzień i za co bardzo dziękujemy.

Gramy dzięki Waszej odpowiedzialności <3