Opera Wrocławska

Aktualności

17
listopada

Spektakle Faust 19 i 21.11. odwołane. Nowe terminy koncertów dla dzieci

Szanowni Państwo, Drodzy Widzowie!
Z przykrością informujemy, że z powodu sytuacji epidemicznej w Zespole Opery Wrocławskiej, a przede wszystkim w trosce o bezpieczeństwo naszych Artystów i Widzów jesteśmy zmuszeni odwołać spektakle "Faust" zaplanowane na 19.11 i 21.11.2021 r. Zaplanowane na 19 i 20.11. koncerty dla dzieci "Nastrojone pory roku / Jesienne capriccioso" zostały przeniesione na 26 i 27.11. - w sprawie szczegółów prosimy o kontakt z Działem Obsługi Widza.

Przekazywanie Państwu takich informacji nie jest dla nas łatwe. Głęboko wierzyliśmy, że zeszłoroczny scenariusz już więcej się nie powtórzy, jednak codzienność wciąż stawia nam wyzwania, którym wszyscy musimy podołać. Mamy nadzieję, że będą to jedyne odwołane spektakle.

Poniżej informacje dotyczące zwrotu lub wymiany biletów na vouchery:

Bilety, które nabyli Państwo na spektakle "Fausta" będą sukcesywnie zwracane:
Bilety kupione internetowo - nie ma konieczności kontaktu z Działem Obsługi Widzów, zwrot zostanie wykonany automatycznie.

Bilety zakupione w kasie można zwrócić na dwa sposoby: wypełniając i wysyłając Formularz zwrotu biletów (nastąpi zwrot środków na konto) lub bezpośrednio w kasie.

Jeżeli chcą Państwo skorzystać z możliwości wymiany biletu na voucher o jego równowartości, który będzie ważny do końca sezonu artystycznego 2021/2022, prosimy o możliwie szybki kontakt z Działem Obsługi Widzów.

Kasa biletowa w holu głównym czynna od poniedziałku do soboty, w godz. 12-18.

Zapraszamy do kontaktu telefonicznego z Działem Obsługi Widzów od poniedziałku do piątku w godz. 8.00-16.00, tel. 71 370 88 80/ +48 507 088 997 lub pod adresem e-mailowym: opera@opera.wroclaw.pl