Opera Wrocławska

Aktualności

26
października

Konkurs fotograficzny Opera w obiektywie

Gmach Opery Wrocławskiej w tym roku obchodzi 180-lecie swojego istnienia. Przed lata uwieczniany był na pocztówkach i zdjęciach aparatów przeróżnych technologii - między innymi na uwiecznionych wizerunkach Opery Wrocławskiej możemy obserwować, jak przez lata zmieniała się sztuka fotografii. Tegoroczny jubileusz jest okazją do szczególnego skupienia obiektywów na przepięknym budynku przy Świdnickiej 35, pokazania jego wyjątkowości i indywidualnej perspektywy, którą nabywa każdy z nas, patrząc przez soczewkę aparatu.

Zapraszamy Państwa do udziału w naszym konkursie fotograficznym Opera w obiektywie. Czekamy na Wasze zdjęcia gmachu Opery Wrocławskiej - wykonane dowolną metodą i umieszczone w komentarzu pod postem konkursowym na Facebooku.

Nagrodą główną w naszej zabawie jest sesja zdjęciowa z charakteryzacją we wnętrzach Opery Wrocławskiej oraz zamieszczenie wybranego zdjęcia na okładce przygotowywanego przez nas kalendarza. Prace pozostałych laureatów (od 2. do 13. miejsca) ozdobią za to wnętrze kalendarza, czyli dwanaście miesięcy roku 2022.

Na Państwa prace czekamy do 9 listopada pod tym postem.
Powodzenia!

Regulamin konkursu [PDF]