Wieczór młodych choreografów

7 listopada 2020 19:00
Kategoria:
Balet
Czas trwania:
Bilety:
Język:

O spektaklu


Obsada

Akt I -
„PIANO CONCERTO #1” -
Choreografia -
Jaume Deulofeu Segui
Muzyka: Piotr Czajkowski -
„BITTEN” -
Choreografia -
Andrea Aguado Campo
Muzyka: Mario Benedetti, Ronnie Davis -
„WHITE FREEDOM” -
Choreografia -
Daniel Agudo Gallardo
Muzyka: Jules Massenet -
„BORN IN NAKED FLESH” -
Choreografia -
Alberto Pecetto
Muzyka: Olafur Arnalds -
„94” -
Choreografia -
Sergi Martinez Castello
Muzyka: HVOB, Wonjun Choi -
Akt II -
„LAST WATER DANCE / OSTATNI TANIEC WODY” -
Choreografia -
Bartłomiej Malarz
Muzyka: Joby Talbot -
„TOCANDO TIERRA” -
Choreografia -
Maria Isabel Trabalon
Muzyka: Muerdo -
„SKINS” -
Choreografia -
Sergi Martinez Castello
Muzyka: Federico Albanese, Max Richter -
„TWO PEOPLE” -
Choreografia -
Michela Villa
Ludovico Tambara
Muzyka: Kronos Media, Moderat, Pasquale Calatano -
„PATIENT NO 8” -
Choreografia -
Olga Markari
Muzyka: Antonio Bazzini -
Balet Opery Wrocławskiej -

Streszczenie libretta

Obsada

2020-11-07 godz. 19:00:00
Akt I -
„PIANO CONCERTO #1” -
Choreografia -
Jaume Deulofeu Segui
Muzyka: Piotr Czajkowski -
„BITTEN” -
Choreografia -
Andrea Aguado Campo
Muzyka: Mario Benedetti, Ronnie Davis -
„WHITE FREEDOM” -
Choreografia -
Daniel Agudo Gallardo
Muzyka: Jules Massenet -
„BORN IN NAKED FLESH” -
Choreografia -
Alberto Pecetto
Muzyka: Olafur Arnalds -
„94” -
Choreografia -
Sergi Martinez Castello
Muzyka: HVOB, Wonjun Choi -
Akt II -
„LAST WATER DANCE / OSTATNI TANIEC WODY” -
Choreografia -
Bartłomiej Malarz
Muzyka: Joby Talbot -
„TOCANDO TIERRA” -
Choreografia -
Maria Isabel Trabalon
Muzyka: Muerdo -
„SKINS” -
Choreografia -
Sergi Martinez Castello
Muzyka: Federico Albanese, Max Richter -
„TWO PEOPLE” -
Choreografia -
Michela Villa
Ludovico Tambara
Muzyka: Kronos Media, Moderat, Pasquale Calatano -
„PATIENT NO 8” -
Choreografia -
Olga Markari
Muzyka: Antonio Bazzini -
Balet Opery Wrocławskiej -

Recenzje spektaklu

Najbliższe spektakle

Poławiacze pereł / Les Pêcheurs de perles

Kategoria:
Opera
Czas trwania:
140 min.
Bilety:
Szczegóły
25 października
18:00

Poławiacze pereł / Les Pêcheurs de perles

Kategoria:
Opera
Czas trwania:
140 min.
Bilety:
Szczegóły
31 października
19:00

Poławiacze pereł / Les Pêcheurs de perles

Kategoria:
Opera
Czas trwania:
140 min.
Bilety:
Szczegóły
6 listopada
19:00

Poławiacze pereł / Les Pêcheurs de perles

Kategoria:
Opera
Czas trwania:
140 min.
Bilety:
Szczegóły
7 listopada
19:00

Wieczór młodych choreografów

Kategoria:
Balet
Czas trwania:
Bilety:
Szczegóły
7 listopada
19:00

Straszny dwór / The Haunted Manor
wersja koncertowa

Kategoria:
Koncert
Czas trwania:
Bilety:
Szczegóły
8 listopada
18:00

Straszny dwór / The Haunted Manor
wersja koncertowa

Kategoria:
Koncert
Czas trwania:
Bilety:
Szczegóły
11 listopada
19:00

La Bohème / Cyganeria

Kategoria:
Opera
Czas trwania:
180 min.
Bilety:
Szczegóły
14 listopada
19:00

Wieczór patriotyczny

Kategoria:
Koncert
Czas trwania:
Bilety:
Szczegóły
15 listopada
18:00

La Bohème / Cyganeria

Kategoria:
Opera
Czas trwania:
180 min.
Bilety:
Szczegóły
18 listopada
19:00

Pchła Szachrajka

Kategoria:
Dla dzieci
Czas trwania:
60 min.
Bilety:
Szczegóły
20 listopada
11:00

La Bohème / Cyganeria

Kategoria:
Opera
Czas trwania:
180 min.
Bilety:
Szczegóły
20 listopada
19:00

Giselle

Kategoria:
Balet
Czas trwania:
120 min.
Bilety:
Kup bilet Szczegóły
21 listopada
19:00

Pchła Szachrajka

Kategoria:
Dla dzieci
Czas trwania:
60 min.
Bilety:
Szczegóły
22 listopada
12:00

La Bohème / Cyganeria

Kategoria:
Opera
Czas trwania:
180 min.
Bilety:
Szczegóły
22 listopada
18:00

Giselle

Kategoria:
Balet
Czas trwania:
120 min.
Bilety:
Kup bilet Szczegóły
26 listopada
19:00

Kopciuszek / La Cenerentola

Kategoria:
Opera
Czas trwania:
180 min.
Bilety:
Szczegóły
27 listopada
19:00

Giselle

Kategoria:
Balet
Czas trwania:
120 min.
Bilety:
Kup bilet Szczegóły
28 listopada
19:00

Kopciuszek / La Cenerentola

Kategoria:
Opera
Czas trwania:
180 min.
Bilety:
Szczegóły
29 listopada
18:00