III Świąteczny Turniej Śpiewających Rodzin

15 grudnia 2019 13:00
Kategoria:
Koncert
Czas trwania:
100 min.
Bilety:
Język:
polski

O spektaklu

Już po raz trzeci zapraszamy Państwa do udziału w Świątecznym Turnieju Śpiewających Rodzin, który odbędzie się w foyer Opery Wrocławskiej dnia 15.12.2019 o godz. 13.00. Wydarzenie to dedykowane jest rodzinom/grupom, które lubią wspólnie muzykować. Polacy mogą poszczycić się pięknymi kolędami i pastorałkami, jednak tradycje wspólnego śpiewania przy stole niestety zanikają. Warto je utrzymywać i przekazywać z pokolenia na pokolenie. Nic tak nie łączy jak wspólny śpiew! Dlatego zachęcamy Państwa do udziału w naszym Turnieju, szczegóły dotyczące udziału i nadsyłania zgłoszeń znajdują poniżej oraz w Regulaminie Turnieju. Na zgłoszenia czekamy do 10.12.2019 r.
Zwycięzcy otrzymają wyjątkowe nagrody!

Zasady udziału w III Świątecznym Turnieju Śpiewających Rodzin:
1. Do udziału w Turnieju zapraszamy grupy wokalne i wokalno-instrumentalne, które mogą liczyć od 2 do 10 uczestników w dowolnym wieku.
2. Podczas występu należy wykonać 2 utwory:
- utwór obowiązkowy: kolęda lub pastorałka polska,
- utwór dowolny: kolęda/pastorałka lub inny dowolny utwór związany ze Świętami Bożego Narodzenia. Drugi utwór może być wykonany w dowolnym języku.
Czas występu grupy nie może przekroczyć 10 min.
3. Aby wziąć udział w Turnieju należy wypełnić formularz zgłoszeniowy i przesłać drogą mailową na adres opera@opera.wroclaw.pl, złożyć osobiście w siedzibie Opery Wrocławskiej lub przesłać pocztą tradycyjną na adres: Opera Wrocławska, ul. Świdnicka 35, 50-066 Wrocław, z dopiskiem "Turniej Śpiewających Rodzin". W przypadku złożenia zgłoszenia osobiście lub pocztą tradycyjną, liczy się data dostarczenia do Opery Wrocławskiej. Nadesłane dokumenty nie będą zwracane.
Termin nadesłania zgłoszeń upływa dnia 10.12.2019, o godz. 15:00.
W przypadku pytań, prosimy o kontakt:
Mirela Radwańska, tel. 71 370 89 07 / 71 370 88 80, mirela.radwanska@opera.wroclaw.pl

Regulamin III Turnieju Śpiewających Rodzin - pobierz plik
Formularz zgłoszeniowy - pobierz plik
Plakat promujący wydarzenie - pobierz plik

Streszczenie libretta

Obsada

Recenzje spektaklu

Najbliższe spektakle