Opera Wrocławska

Aktualności

30
stycznia

Opera Wrocławska wsparła WOŚP

Zaoferowaliśmy podwójne zaproszenie na wyjątkowy spektakl - Toskę w gwiazdorskiej obsadzie, z Aleksandrą Kurzak i Roberto Alagna w rolach Toski oraz Cavaradossiego. To niezwykłe przedstawienie zaprezentujemy w Operze Wrocławskiej 31 maja, a warto przypomnieć, że ta słynna para zaprezentowała się razem w Tosce wcześniej jedynie w Metropolitan Opera i Arena di Verona. W zaproszeniu przewidujemy również ekskluzywną kolację z artystami.

Licytacja była niczym thriller - po początkowo dużej aktywności licytujących zapadła martwa cisza na kilka dni... W poniedziałek, w ostatnim dniu licytacji, jej uczestnicy rozkręcali się powoli, jeszcze na dwie godziny przed końcem oferowana kwota wynosiła 4600 zł, a wszystko przyspieszyło na 10 minut przed końcem: kilka przebić i na liczniku pojawiła się kwota 10 000 zł!!!

Gratulujemy zwycięzcy i zapraszamy do naszej opery!

Dodatkowo zaproszenia do Opery Wrocławskiej zostały dołączone do pakietu aukcji, które były przeprowadzane w Miliczu i Czarnym Borze. Pierwsza jeszcze trwa, natomiast w Czarnym Borze zebrano na rzecz WOŚP ponad 60 000 zł, co jest rekordem w tej gminie. Cieszy nas fakt, że dołożyliśmy swoją małą cegiełkę także i do tego sukcesu.