Opera Wrocławska

Aktualności

3
marca

Wstrzymujemy premierę Manon

Teatr to lustro świata. W tym lustrze dziś widzimy wojnę i niewyobrażalną tragedię naszych Sąsiadów, dlatego, w geście solidarności z Ukrainą wstrzymujemy premierę spektaklu Manon zaplanowaną na 26 i 27 marca 2022 r.

Każda premiera to dla opery święto, celebrowanie kunsztu oraz talentu artystów. Nie można jednak cieszyć się i świętować w oderwaniu od otaczającej nas rzeczywistości. Wszystkim trudno jest wypełniać codzienne obowiązki, które zeszły na drugi plan w obliczu niesienia pomocy. To samo czują artyści, jednak wychodząc na scenę wiedzą, że sztuka od zawsze dodawała otuchy w najcięższych czasach.

Kurtyna w naszym teatrze nie opada. Wypełnianie misji teatru jest dziś szczególnie ważne. To w nim możemy skupić się na człowieku, jego emocjach i przede wszystkim na wartości, jaką jest życie. Dlatego w najbliższym czasie planujemy zorganizować koncert pieśni polskich i ukraińskich z udziałem Artystów Opery Wrocławskiej. O szczegółach będziemy Państwa informować na bieżąco.

Szczegóły dotyczące zwrotu lub wymiany biletów:
Bilety zakupione na premierę lub popremierowe odsłony Manon mogą Państwo zwrócić, wymienić na voucher lub zachować i wykorzystać w nowych terminach spektakli Manon,  o których powiadomimy Państwa w pierwszej kolejności.

Zwrotu biletów można dokonać:
1. Wypełniając i wysyłając formularz zwrotu biletów.
2. Bezpośrednio w kasie biletowej.

Kasa jest czynna od poniedziałku do soboty w godz. 12-19 oraz w niedzielę 2 godziny przed spektaklem.
W razie jakichkolwiek pytań jesteśmy do Państwa dyspozycji:
tel.: 71 370 88 80
e-mail: opera@opera.wroclaw.pl

#StandWithUkraine