Opera Wrocławska

Aktualności

25
czerwca

Warsztaty oddechowe w letniej odsłonie

W najbliższą sobotę o godz. 18.00, na terenie zielonym przed Operą Wrocławską, odbędą się warsztaty z cyklu Opera daje oddech. Będzie to pierwsza odsłona letniej edycji projektu. W trakcie wakacji, w każdą sobotę o godz. 18.00, zaplanowano cykl zajęć w rekreacyjnych przestrzeniach miasta.

Postanowiliśmy wyjść z naszymi zajęciami w plener tak, aby jak najwięcej osób mogło z nich skorzystać. Do zajęć można dołączyć tak po prostu, robiąc sobie na przykład miłą przerwę podczas spaceru. Praca z oddechem na świeżym powietrzu przynosi jeszcze większe efekty. Do udziału zapraszamy wszystkich chętnych - mówi Halina Ołdakowska, dyrektor Opery Wrocławskiej.

Opera Wrocławska wyszła naprzeciw osobom, które przeszły COVID-19, a do dziś odczuwają skutki choroby, w szczególności problemy oddechowe. Program Opera daje oddech to cykl warsztatów, na które składają się m.in. zajęcia ruchowe i nauka prawidłowego oddychania. Spotkania prowadzą Artyści Baletu Opery Wrocławskiej i Chóru Opery Wrocławskiej.

Zajęcia odbywają się również w budynku Opery Wrocławskiej w czwartki o godz. 16:30. Do programu można zgłaszać się poprzez e-mail opera@opera.wroclaw.pl lub telefonicznie pod numerem: +48 71 370 88 84 (od poniedziałku do piątku w godzinach 8-16). W przypadku zajęć w Operze liczba miejsc ograniczona.

Udział w warsztatach stacjonarnych i plenerowych jest bezpłatny.
*organizator zastrzega sobie odwołanie wydarzenia ze względu na warunki pogodowe