Opera Wrocławska

Aktualności

18
grudnia

Komunikat dotyczący działalności Opery Wrocławskiej do 17 stycznia 2021 roku

Szanowni Państwo, Drodzy Widzowie,
pomimo wielu obostrzeń związanych z pandemią i planowaną kwarantanną narodową do 17 stycznia 2021 roku, Zespół Opery Wrocławskiej intensywnie pracuje i przygotowuje liczne wydarzenia. Już 31 grudnia oraz 1 stycznia na kanale YouTube Opery Wrocławskiej będzie dostępna transmisja wyjątkowego spektaklu Sylwester z Operą Wrocławską. Oprócz tego, w nadchodzącym roku będzie wiele propozycji dla Melomanów, Miłośników baletu oraz dla Widzów najmłodszych. Zapraszamy do odwiedzania naszych mediów społecznościowych i strony internetowej.

Bilety, które nabyli Państwo na spektakle zaplanowane do 17 stycznia są sukcesywnie zwracane:
• Bilety kupione internetowo - nie ma konieczności kontaktu z Działem Obsługi Widzów, zwrot zostanie wykonany automatycznie.
• Bilety kupione w kasie - prosimy o wypełnienie i wysłanie formularza zwrotu biletów.
Jednocześnie zachęcamy, by skorzystali Państwo z możliwości wymiany biletu na voucher o jego równowartości, który będzie ważny do końca sezonu artystycznego 2020/2021.

Zapraszamy do kontaktu telefonicznego z Działem Obsługi Widzów, od poniedziałku do piątku, w godz. 8.00-16.00, tel. 71 370 88 80 lub pod adresem e-mailowym: opera@opera.wroclaw.pl

24 grudnia Dział Obsługi Widzów będzie nieczynny.