Opera Wrocławska

Aktualności

6
listopada

Komunikat dotyczący działalności OW do 29 listopada

Szanowni Państwo,
Z wielką przykrością informujemy, że zgodnie z decyzją o zamknięciu dla publiczności placówek kultury, którą ogłosił Premier RP w związku z aktualną sytuacją epidemiczną - przenosimy naszą działalność artystyczną do przestrzeni wirtualnej. Spektakle zaplanowane na listopad będą mogli Państwo obejrzeć w Internecie.

Bilety zakupione na te wydarzenia w Operze Wrocławskiej podlegają zwrotowi:
1) Bilety kupione internetowo - nie ma konieczności kontaktu z Działem Obsługi Widzów, zwrot zostanie wykonany automatycznie.
2) Bilety kupione w kasie - prosimy o wypełnienie i wysłanie formularza zwrotu biletów.

Zachęcamy jednak, by wymienić bilet na voucher o jego równowartości, który będzie ważny do końca sezonu artystycznego 2020/2021. Prosimy o kontakt w sprawie biletów pod adresem e-mail: opera@opera.wroclaw.pl oraz pod numerem telefonu 71 370 88 80. Kasa biletowa będzie zamknięta od 7 listopada do odwołania.

Życząc wszystkim zdrowia, chcemy pozostać z Państwem w kontakcie! Zapraszamy do śledzenia naszych kanałów w mediach społecznościowych oraz komunikatów na stronie internetowej, gdzie będą Państwo mogli znaleźć najświeższe informacje z życia Opery. Wierzymy, że wkrótce będziemy się mogli znów spotkać.