Koncert symfoniczny

31 marca 2021 19:00
Kategoria:
Koncert
Czas trwania:
Bilety:
Język:

O spektaklu


Obsada

Wolfgang Amadeus Mozart – Koncert obojowy C-dur (KV 285d) – solista -
Sebastian Aleksandrowicz
Francis Poulenc Poulenc – Stabat Mater (FP 148) – solistka -
Joanna Zawartko
Arthur Honegger – III symfonia „Liturgiczna” -
Chór i Orkiestra Opery Wrocławskiej pod batutą -
Adama Banaszaka

Streszczenie libretta

Obsada

2020-12-19 godz. 19:00:00
Wolfgang Amadeus Mozart: Czarodziejski Flet – uwertura (KV 620) -
Francis Poulenc: Gloria /na sopran, chór i orkiestrę/ (FP 177) – solistka -
Joanna Zawartko
Krzysztof Penderecki – II Symfonia „Wigilijna” -
Orkiestra Opery Wrocławskiej pod batutą -
George’a Jacksona
2021-02-06 godz. 19:00:00
Ludwig van Beethoven: Leonore – uwertura op.72 -
Carl Maria von Weber: Koncert klarnetowy nr 1 op. – solista -
Krzysztof Grzybowski
Dymitr Szostakowicz – Suita na małą orkiestrę op. 32 -
Orkiestra Opery Wrocławskiej pod batutą -
Michała Klauzy
2021-03-06 godz. 19:00:00
Hector Berlioz: Symfonia Fantastyczna op. 14 -
Hector Berlioz – Lélio op. 14b -
Chór i Orkiestra Opery Wrocławskiej pod batutą -
Łukasza Borowicza
2021-03-31 godz. 19:00:00
Wolfgang Amadeus Mozart – Koncert obojowy C-dur (KV 285d) – solista -
Sebastian Aleksandrowicz
Francis Poulenc Poulenc – Stabat Mater (FP 148) – solistka -
Joanna Zawartko
Arthur Honegger – III symfonia „Liturgiczna” -
Chór i Orkiestra Opery Wrocławskiej pod batutą -
Adama Banaszaka
2021-04-10 godz. 19:00:00
Wolfgang Amadeus Mozart – Koncert obojowy C-dur (KV 285d) – solista -
Sebastian Aleksandrowicz
Francis Poulenc Poulenc – Stabat Mater (FP 148) – solistka -
Joanna Zawartko
Arthur Honegger – III symfonia „Liturgiczna” -
Chór i Orkiestra Opery Wrocławskiej pod batutą -
Adama Banaszaka
2021-05-08 godz. 19:00:00
Ludwig van Beethoven: Koncert Skrzypcowy D-dur op. 61 – solista -
Janusz Wawrowski
Johannes Brahms: I Symfonia op. 68 -
Orkiestra Opery Wrocławskiej pod batutą -
Marka Pijarowskiego

Recenzje spektaklu

Najbliższe spektakle

Wieczór młodych choreografów

Kategoria:
Balet
Czas trwania:
Bilety:
Szczegóły
20 października
19:00

Nabucco

Kategoria:
Opera
Czas trwania:
160 min.
Bilety:
Szczegóły
22 października
19:00

Wieczór operetkowy

Kategoria:
Koncert
Czas trwania:
Bilety:
Szczegóły
24 października
19:00

Poławiacze pereł / Les Pêcheurs de perles

Kategoria:
Opera
Czas trwania:
140 min.
Bilety:
Szczegóły
25 października
18:00

Poławiacze pereł / Les Pêcheurs de perles

Kategoria:
Opera
Czas trwania:
140 min.
Bilety:
Szczegóły
31 października
19:00

Poławiacze pereł / Les Pêcheurs de perles

Kategoria:
Opera
Czas trwania:
140 min.
Bilety:
Szczegóły
6 listopada
19:00

Poławiacze pereł / Les Pêcheurs de perles

Kategoria:
Opera
Czas trwania:
140 min.
Bilety:
Szczegóły
7 listopada
19:00

Wieczór młodych choreografów

Kategoria:
Balet
Czas trwania:
Bilety:
Szczegóły
7 listopada
19:00

Straszny dwór / The Haunted Manor
wersja koncertowa

Kategoria:
Koncert
Czas trwania:
Bilety:
Szczegóły
8 listopada
18:00

Straszny dwór / The Haunted Manor
wersja koncertowa

Kategoria:
Koncert
Czas trwania:
Bilety:
Szczegóły
11 listopada
19:00

La Bohème / Cyganeria

Kategoria:
Opera
Czas trwania:
180 min.
Bilety:
Szczegóły
14 listopada
19:00

Wieczór patriotyczny

Kategoria:
Koncert
Czas trwania:
Bilety:
Szczegóły
15 listopada
18:00

La Bohème / Cyganeria

Kategoria:
Opera
Czas trwania:
180 min.
Bilety:
Szczegóły
18 listopada
19:00

Pchła Szachrajka

Kategoria:
Dla dzieci
Czas trwania:
60 min.
Bilety:
Szczegóły
20 listopada
11:00

La Bohème / Cyganeria

Kategoria:
Opera
Czas trwania:
180 min.
Bilety:
Szczegóły
20 listopada
19:00

Giselle

Kategoria:
Balet
Czas trwania:
120 min.
Bilety:
Kup bilet Szczegóły
21 listopada
19:00

Pchła Szachrajka

Kategoria:
Dla dzieci
Czas trwania:
60 min.
Bilety:
Szczegóły
22 listopada
12:00

La Bohème / Cyganeria

Kategoria:
Opera
Czas trwania:
180 min.
Bilety:
Szczegóły
22 listopada
18:00

Giselle

Kategoria:
Balet
Czas trwania:
120 min.
Bilety:
Kup bilet Szczegóły
26 listopada
19:00

Kopciuszek / La Cenerentola

Kategoria:
Opera
Czas trwania:
180 min.
Bilety:
Szczegóły
27 listopada
19:00

Giselle

Kategoria:
Balet
Czas trwania:
120 min.
Bilety:
Kup bilet Szczegóły
28 listopada
19:00

Kopciuszek / La Cenerentola

Kategoria:
Opera
Czas trwania:
180 min.
Bilety:
Szczegóły
29 listopada
18:00