Święto Muzyki zostało zapoczątkowane we Francji w 1982 roku i szybko stało się wydarzeniem obchodzonym w całej Europie. W pierwszy dzień astronomicznego lata artyści wychodzą z muzyką w przestrzeń miasta, by zachęcić mieszkańców do spontanicznego udziału w koncertach. Zespół Opery Wrocławskiej również Państwa zaprasza do wspólnego świętowania przed teatrem na ulicy Świdnickiej. W tym roku muzycznym motywem przewodnim będzie ponadczasowa Carmen Georges’a Bizeta. Zapraszamy do wspólnego świętowania!
Święto Muzyki 2026
O koncercie
Repertuar
Realizacja
Obsada
21
czerwca 2026 /
niedziela
20:00
niedziela
20:00
Wstęp wolny
Newsletter