.4353

Perły i pióra - wyprzedaż garażowa
Europejskie Dni Opery

13 maja 12:00
Kategoria:
Opera
Czas trwania:
180 min.
Bilety:
Język:
polski

O spektaklu

W niedzielę, 13 maja, w godzinach 12:00-15:00 odbędzie się trzecia edycja wyprzedaży kostiumów i rekwizytów z magazynów Opery Wrocławskiej. Perły i Pióra - wyprzedaż garażowa. Podobnie, jak ostatnio spotkamy się od strony Fosy. Na parkingu operowym dostępne będą stroje w różnych stylach i rozmiarach w tym płaszcze, suknie, nakrycia głowy i buty. Wyprzedaż jest okazją do zapoznania się z bliska z kostiumami operowymi oraz do rozmowy z twórcami, krawcami, garderobianymi, a więc rzemieślnikami teatralnymi, dzięki którym opera posiada niezwykły klimat i niepowtarzalny styl. Uwaga: płatność tylko gotówką.

Wydarzenie organizowane w ramach Europejskich dni Opery

Opera Wrocławska jest członkiem stowarzyszenia Opera Europa

Streszczenie libretta

Obsada

Recenzje spektaklu

Najbliższe spektakle

Koncert kameralny. Pieśni Roberta Schumanna

Kategoria:
Koncert
Czas trwania:
40 min.
Bilety:
10-20 zł
Kup bilet Szczegóły
20 października
16:00

Orfeusz i Eurydyka

Kategoria:
Opera
Czas trwania:
80 min.
Bilety:
40-100 zł
Kup bilet Szczegóły
20 października
19:00

Pchła szachrajka

Kategoria:
Dla dzieci
Czas trwania:
60 min.
Bilety:
30-100 zł
Kup bilet Szczegóły
21 października
12:00

Accademia dell'Opera

Kategoria:
Dla dzieci
Czas trwania:
60 min.
Bilety:
20 zł
Kup bilet Szczegóły
21 października
13:00

Accademia dell'Opera

Kategoria:
Dla dzieci
Czas trwania:
60 min.
Bilety:
20 zł
Kup bilet Szczegóły
21 października
14:00

Giselle

Kategoria:
Premiera
Czas trwania:
Bilety:
50-160 zł
Kup bilet Szczegóły
27 października
19:00

Accademia dell'Opera

Kategoria:
Dla dzieci
Czas trwania:
60 min.
Bilety:
20 zł
Kup bilet Szczegóły
28 października
13:00

Giselle

Kategoria:
Balet
Czas trwania:
Bilety:
50-150 zł
Kup bilet Szczegóły
28 października
18:00

Giselle

Kategoria:
Balet
Czas trwania:
Bilety:
50-150 zł
Kup bilet Szczegóły
30 października
19:00

Requiem d-moll

Kategoria:
Balet
Czas trwania:
60 min.
Bilety:
40-100 zł
Kup bilet Szczegóły
2 listopada
19:00