Opera Wrocławska OK1
Fidelio
Ludwig van Beethoven
8 września, So Bukowiec
Szczegóły
Jej Wysokość Opera
Europejskie Dni Dziedzictwa
8 września, So 14:00
Szczegóły
Jej Wysokość Opera
Europejskie Dni Dziedzictwa
8 września, So 16:00
Szczegóły
Perły i pióra - wyprzedaż garażowa
Europejskie Dni Dziedzictwa
9 września, Nd 12:00
Szczegóły
Orfeusz i Eurydyka
Christoph Willibald Gluck
15 września, So Lublin
Szczegóły
Accademia dell'Opera
Europejskie Dni Dziedzictwa
15 września, So 11:00
Szczegóły
Orfeusz i Eurydyka
Christoph Willibald Gluck
16 września, Nd Lublin
Szczegóły
Accademia dell'Opera
Europejskie Dni Dziedzictwa
16 września, Nd 12:00
Szczegóły
Jej Wysokość Opera
Europejskie Dni Dziedzictwa
16 września, Nd 14:00
Szczegóły
Jej Wysokość Opera
Europejskie Dni Dziedzictwa
16 września, Nd 16:00
Szczegóły
Inauguracja sezonu - Gala
20 września, Cz 19:00
Kup bilet Szczegóły
Oberto, il conte di San Bonifacio
Giuseppe Verdi
22 września, So 18:00
Szczegóły
Karnawał zwierząt
Camille Saint-Saëns
23 września, Nd 11:00
Kup bilet Szczegóły
Operowy Labirynt
23 września, Nd 12:00
Szczegóły
Karnawał zwierząt
Camille Saint-Saëns
23 września, Nd 13:00
Kup bilet Szczegóły
Operowy Labirynt
24 września, Pn 11:00
Szczegóły
Nabucco
Giuseppe Verdi
29 września, So 19:00
Kup bilet Szczegóły
Nabucco
Giuseppe Verdi
30 września, Nd 18:00
Kup bilet Szczegóły
Nabucco
Giuseppe Verdi
2 października, Wt 19:00
Kup bilet Szczegóły
Eugeniusz Oniegin
Piotr Czajkowski
4 października, Cz 19:00
Kup bilet Szczegóły
Najdzielniejszy z rycerzy
Krzysztof Penderecki / Marek Stachowski
5 października, Pt 11:00
Kup bilet Szczegóły
Najdzielniejszy z rycerzy
Krzysztof Penderecki / Marek Stachowski
5 października, Pt 13:00
Kup bilet Szczegóły
Operowy Labirynt
7 października, Nd 12:00
Szczegóły
Eugeniusz Oniegin
Piotr Czajkowski
7 października, Nd 18:00
Kup bilet Szczegóły
Operowy Labirynt
8 października, Pn 11:00
Szczegóły
Carmen
Georges Bizet
10 października, Śr 19:00
Kup bilet Szczegóły
Nabucco
Giuseppe Verdi
11 października, Cz 19:00
Kup bilet Szczegóły
Carmen
Georges Bizet
12 października, Pt 19:00
Kup bilet Szczegóły
Nabucco
Giuseppe Verdi
13 października, So 19:00
Kup bilet Szczegóły
Najdzielniejszy z rycerzy
Krzysztof Penderecki / Marek Stachowski
14 października, Nd 12:00
Kup bilet Szczegóły
I Capuleti e i Montecchi
Vincenzo Bellini
17 października, Śr 19:00
Kup bilet Szczegóły
I Capuleti e i Montecchi
Vincenzo Bellini
18 października, Cz 19:00
Kup bilet Szczegóły
Orfeusz i Eurydyka
Christoph Willibald Gluck
20 października, So 19:00
Kup bilet Szczegóły
Pchła szachrajka
Maciej Małecki
21 października, Nd 12:00
Kup bilet Szczegóły
Giselle
Adolphe Adam
27 października, So 19:00
Kup bilet Szczegóły
Giselle
Adolphe Adam
28 października, Nd 18:00
Kup bilet Szczegóły
Giselle
Adolphe Adam
30 października, Wt 19:00
Kup bilet Szczegóły
Requiem d-moll
Wolfgang Amadeus Mozart
2 listopada, Pt 19:00
Kup bilet Szczegóły
Requiem d-moll
Wolfgang Amadeus Mozart
3 listopada, So 19:00
Kup bilet Szczegóły
Requiem d-moll
Wolfgang Amadeus Mozart
4 listopada, Nd 18:00
Kup bilet Szczegóły
Najdzielniejszy z rycerzy
Krzysztof Penderecki / Marek Stachowski
6 listopada, Wt 11:00
Kup bilet Szczegóły
Najdzielniejszy z rycerzy
Krzysztof Penderecki / Marek Stachowski
6 listopada, Wt 13:00
Kup bilet Szczegóły
Król Roger
Karol Szymanowski
7 listopada, Śr 19:00
Kup bilet Szczegóły
Król Roger
Karol Szymanowski
9 listopada, Pt 19:00
Kup bilet Szczegóły
Myśląc Ojczyzna
Włodek Pawlik
10 listopada, So 19:00
Kup bilet Szczegóły
Krakowiacy i Górale
Wojciech Bogusławski / Jan Stefani
11 listopada, Nd 18:00
Kup bilet Szczegóły
Krakowiacy i Górale
Wojciech Bogusławski / Jan Stefani
17 listopada, So 00:00
Szczegóły
Eufolia | Ambulo
17 listopada, So 19:00
Kup bilet Szczegóły
Gala Operowa
18 listopada, Nd 00:00
Szczegóły
Operowy Labirynt
18 listopada, Nd 12:00
Szczegóły
Eufolia | Ambulo
18 listopada, Nd 18:00
Kup bilet Szczegóły
Operowy Labirynt
19 listopada, Pn 11:00
Szczegóły
Cyganeria
Giacomo Puccini
22 listopada, Cz 19:00
Kup bilet Szczegóły
Kopciuszek
Gioacchino Rossini
23 listopada, Pt 19:00
Kup bilet Szczegóły
Cyganeria
Giacomo Puccini
24 listopada, So 19:00
Kup bilet Szczegóły
Kopciuszek
Gioacchino Rossini
25 listopada, Nd 18:00
Kup bilet Szczegóły
Karnawał zwierząt
Camille Saint-Saëns
27 listopada, Wt 11:00
Kup bilet Szczegóły
Karnawał zwierząt
Camille Saint-Saëns
27 listopada, Wt 13:00
Kup bilet Szczegóły
Madame Butterfly
Giacomo Puccini
29 listopada, Cz 19:00
Kup bilet Szczegóły
Giselle
Adolphe Adam
30 listopada, Pt 19:00
Kup bilet Szczegóły

Repertuar

Fidelio
Ludwig van Beethoven

Kategoria:
Opera
Czas trwania:
140 min.
Bilety od:
0 zł
Szczegóły
8 września, So
Bukowiec

Jej Wysokość Opera
Europejskie Dni Dziedzictwa

Kategoria:
Opera
Czas trwania:
60 min.
Bilety od:
0 zł
Szczegóły
8 września, So
14:00

Jej Wysokość Opera
Europejskie Dni Dziedzictwa

Kategoria:
Opera
Czas trwania:
60 min.
Bilety od:
0 zł
Szczegóły
8 września, So
16:00

Perły i pióra - wyprzedaż garażowa
Europejskie Dni Dziedzictwa

Kategoria:
Opera
Czas trwania:
180 min.
Bilety od:
0 zł
Szczegóły
9 września, Nd
12:00

Orfeusz i Eurydyka
Christoph Willibald Gluck

Kategoria:
Opera
Czas trwania:
80 min.
Bilety od:
80 zł
Szczegóły
15 września, So
Lublin

Accademia dell'Opera
Europejskie Dni Dziedzictwa

Kategoria:
Dla dzieci
Czas trwania:
60 min.
Bilety od:
0 zł
Szczegóły
15 września, So
11:00

Orfeusz i Eurydyka
Christoph Willibald Gluck

Kategoria:
Opera
Czas trwania:
80 min.
Bilety od:
80 zł
Szczegóły
16 września, Nd
Lublin

Accademia dell'Opera
Europejskie Dni Dziedzictwa

Kategoria:
Dla dzieci
Czas trwania:
60 min.
Bilety od:
0 zł
Szczegóły
16 września, Nd
12:00
O operze
więcej
Dyrekcja
więcej
Balet
więcej