Aktualności

10
listopada

Rozkład zajęć w Studiu Baletowym w Operze Wrocławskiej

PONIEDZIAŁKI

BALET 1
godz. 16:20
Czas trwania zajęć: 40 min.
Wiek: 2-4 lata
Wielkość grupy: 5-12 osób
Instruktor: Zofia Knetki-Oberemok
Akompaniator: Stanisław Gal

Zajęcia dla najmłodszych. Wprowadzenie do tańca połączone z ćwiczeniami rytmicznymi i rozciąganiem do akompaniamentu pianina, na którym gra nasz baletowy akompaniator, Pan Staś. Zajęcia poprowadzi Zosia, tancerka Baletu Opery Wrocławskiej, prywatnie młoda mama.


BALET 2
godz.17:10
Czas trwania: 45 min.
Wiek 5-6 lat
Wielkość grupy: 5-17 osób
Instruktorzy: Christina Janusz, Arshak Gyozalyan
Akompaniator: Stanisław Gal

Zajęcia dla przedszkolaków, na które składają się podstawy baletu, gimnastyki i umuzykalnienia przy dźwiękach pianina, na którym gra Pan Staś. Zajęcia prowadzą tancerze Baletu Opery Wrocławskiej, Christina doświadczona w prowadzeniu zajęć z przedszkolakami i Arshak, który dorównuje wdziękiem najlepszej przedszkolance. Oboje mają również talent do języków, dzięki czemu w zajęciach mogą brać udział osoby niemówiące po polsku.


BALET 3
godz.18:00
Czas trwania: 60 min.
Wiek: 9-15 lat
Wielkość grupy: 5-25 osób
Instruktorzy: Arshak Gyozalyan, Remi Okamoto
Akompaniator: Stanisław Gal

Zajęcia dla uczniów szkół podstawowych. To już prawdziwa lekcja baletu prowadzona na zmianę przez tancerzy Baletu Opery Wrocławskiej, Arshaka i Remi, którzy całą swoją energię wkładają w przekazanie wiedzy na temat ich ukochanej techniki tańca klasycznego.


WSPÓŁCZESNY
godz.19:10
Czas trwania: 60 min.
Wiek: 15+
Wielkość grupy: 5-25 osób
Instruktorzy: Federico Zeno Bassanese, Timothy Leonard

Taniec współczesny to fizyczna lekkość bytu. Zajęcia dla wszystkich, którzy poszukują innej niż klasyczna formy tańca, czystej przyjemności z wolności ciała a jednocześnie wyzwania fizycznego. Zajęcia prowadzone przez tancerzy Baletu Opery Wrocławskiej, Federico i Tima, którzy są prawdziwymi pasjonatami tej formy tańca i z przyjemnością podzielą się nią w rytm swoich beatów z duuużych głośników.


ŚRODY

BALET 4
godz.18:00
Czas trwania: 50 min.
Wiek: 4-7 lat
Liczebność grupy: 5-20 osób
Instruktor: Remy Lamping, Andrzej Malinowski
Akompaniator: Stanisław Gal

Otwarta grupa przedszkolna prowadzona przez doświadczonego w prowadzeniu zajęć z dziećmi koryfeja Baletu Opery Wrocławskiej, Andrzeja, oraz tancerkę Remy, pełną wdzięku i ciepła Amerykankę po szkole baletowej w Rosji. Mix idealny dla każdego przedszkolaka, szkolniaka, Wrocławiaka w rytmie żywej muzyki. Przy pianinie: Pan Staś.


ADULT BALET-FIT
godz. 19:00
Czas trwania: 60 min.
Wiek: 40+
Wielkość grupy: 5-20 osób
Instruktorzy: Anna Szopa-Kimso, Christina Janusz
Akompaniator: Stanisław Gal

Ta grupa to utrzymanie balansu duszy i ciała. Prowadzona będzie przez Panią Anię wieloletnią tancerkę Baletu Opery Wrocławskiej, a obecnie pedagoga zespołu oraz Christinę, charyzmatyczną fit-tancerkę. Połączenie tańca, stretchingu, ćwiczeń wzmacniających sylwetkę i nauki prawidłowej postawy ciała do muzyki fortepianowej na żywo w wykonaniu Pana Stanisława.


BALET 5
godz. 20:10
Czas trwania: 75 min.
Wiek: 20+
Wielkość grupy: 5-30 osób
Instruktorzy: Ines Furuhashi-Huber, Andrzej Malinowski
Akompaniator: Stanisław Gal


Grupa otwarta dla dorosłych, którzy wyznają zasadę, że na naukę nigdy nie jest za późno. Tu nie trzeba znać kroków i tajemniczo brzmiących nazw. Wystarczy ciekawość i zainteresowanie tańcem, by w przyjemnej atmosferze poznać króla tańca - balet klasyczny. Zajęcia prowadzone przez Ines, wychowaną w Paryżu baletnicę hiszpańsko-japońskiego pochodzenia, oraz Andrzeja, solistę Baletu Opery Wrocławskiej, którego możecie podziwiać w wielu pięknych rolach na naszej scenie. Przy pianinie - Pan S.


Zapisy: Ewa Żurakowska tel. +48 668 017 366
Na zajęcia zabieramy wygodny strój (rekomendowane body, legginsy/rajstopy i baletki/skarpetki).
Prosimy o przybycie ok. 20 min. przed rozpoczęciem zajęć.